Reference

Rekonstrukce bytového jádra

Andrea Slováková

Rekonstrukce bytového jádra a příprava kuch. linky proběhla dle plánu.

P. Kofroň také zajistil demontáž starého nábytku a malování předsíně, kuchyně, pokoje a lodžie. V lodžii byl také vyměněn parapet. Doporučil mi topenáře, který realizoval výměnu radiátoru. 

Jakékoliv komplikace během rekonstrukce byl p. Kofroň ochoten hned řešit, na všem jsme se domluvili, mé reklamace hned vyřídil. Stačilo říct jednou a vše vypadalo dle mých představ. Komunikace opravdu na jedničku.

Rekonstrukce koupelny

Kateřina Houšková

S firmou pana Kofroně jsem byla velice spokojená, příjemné rychlé jednání, včasné dodržení termínů, kvalita práce výborná a cena nabídky byla dodržena. 

Řešení celkového vzhledu koupelny je nad mé očekávání, tuto firmu doporučuji.

Elektroinstalace

t.maznicenkova

Termín i cena realizace byly dodrženy.

Komunikace s dodavatelem byla výborná a velmi vstřícná. Jakoukoli připomínku, výtku, požadavek během realizace ihned řešil k mé spokojenosti.  

Co bych udělala příště jinak? Určitě bych se snažila o lepší komunikaci z mé strany - což není výtka dodavateli.
Příště bych si určitě vybrala opět pana Kofroně.

Rekonstrukce jádra

Uživatel_55784

S realizací jsem celkově spokojená. Pan Kofroň je ochotný, dobře se s ním komunikuje a je schopný zařídit cokoli kolem rekonstrukce bytu. Termín rekonstrukce dodržen byl a následně jsme se dohodli na dalších pracích navíc. 

Základní cena za rekonstrukci koupelny a WC dodržena byla.

Osazení interiérových dvěří

Uživatel_47270

Spokojnosť s realzáciou, velmi spolahlivý dodávatel - prišiel na čas v dohodnutom termíne, aj keď sme dohodli termín 3 týždne vopred. Stihol všetky práce v jeden deň, bol samostatný a efektívny. 

Boli osadené 2x nové dvere so zárubnami (na obidvoch bolo potrebné zrezať zo zárubní na jednej strane). Ďalej bolo opravených 6 už osadených dverí (vrátane 2 dverí kde bolo potrebné vymontovať a nanovo osadiť zle vyváženú zárubnu). Plus boli spravené drobnosti - ako výmena jednej rozbitej dlaždice a domurovanie dlaždíc pod prahom dverí.

Rekonstruce bytového jádra

Petr Kantner

Přistup firmy k rekonstrukci mne velmi mile překvapil.
Rekonstrukce proběhla velmi rychle termíny a dohodnuté řešení bylo na 100% dodrženo. 

Ocenil jsem schopnost domyslet detaily v průběhu rekonstrukce a kvalitu provedení.
Určitě mohu firmu doporučit.